Petek Temizleme Kampanya Detayları 

Online LGS Kurs Kampanya Koşulları

Ücretsiz Petek Temizleme Hediye Kampanya Detayı

İstanbul genelinde hizmet veren Temizpetek.net petek temizleme merkezi bu yıl çekilişsiz kurasız ücretsiz koltuk yıkama kampanyası düzenliyor.

online lgs kursu hizmeti veren teknokurs.net sitesinden alacağınız lgs kursu hizmetinize karşılık 200 TL değerindeki koltuk yıkama hizmetinizi ücretsiz vermekteyiz. Sizler de ücretsiz koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak isterseniz çocuğunuz için şimdi hemen online lgs kurs paketini satın alın koltuk yıkamanızı biz ücretsiz sağlayalım. Online LGS kursu hakkında detaylı bilgi için teknokurs.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Hediye Çamaşır Kurutma Makinası Kampanya Koşulları

Hediye Kampanya Detayı

İstanbul genelinde hizmet veren Temizpetek.net ve Temizkoltuk.com işbirliğiyle bu yıl ilk çekiliş kampanyasını düzenliyor.

Yıkatacağınız her koltuk takımından ve her petek temizlemenizden bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekiliş hakkınız sipariş oluşturduğunuz telefon numarasına tanımlanmaktadır.

Kampanyamıza katılan beş bin( 5000 ) kişi arasından noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Çekilişle hediye kazanan talihli ve yedek talihliler sitemizde ilan edilecektir.

Hediye kazanan 3 aileye Arçelik 2772 KT Çamaşır Kurutma Makinesi hediye ediyoruz.

Kampanyamıza katılan müşteri sayılarını takip edebilmeniz için belli aralıklarla sitemizde ilan edilecektir.