Ucuz Petek Temizlemenin Sakıncaları!

petek temizleme yorumları

Ucuz Petek Temizleme Sanıldığı gibi Ucuz Olmayabilir

Temizpetek.net; siz değerli petek temizleme müşterilerini ucuz petek temizleme kandırmacasına karşı bilinçlendirmeyi bir sorumluluk olarak görmektedir. Piyasada 100 - 150 TL arasında sayı fark etmeksizin petek temizleme hizmeti verdiğini söyleyen kişilerden uzak kalmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu kişilerin kampanya adı altında insanları kandırdıkları ve kaliteli ve gereğinden çok uzak sundukları hizmetle bir çok insanı mağdur ettiği gözlemlenmiştir. Çünkü kaliteli bir petek temizleme hizmeti vermek için ideal bir petek temizleme makinesi 3250 USD iken; ucuz bir petek temizleme makinesi ise ortalama 250 USD dir. Biz kaliteden ödün vermiyoruz.

Ucuz ve kalitesiz petek temizleme hizmeti tercih eden müşterilerimize yönelik gözlemlediğimiz sorunlar genellikle şu şekilde sıralanmıştır:

1- Gelen kişilerin eve girmesiyle çıkması bir oldu. Amaçları petek temizleme değil de sadece parayı almak oldu. (Bu durum çok sık karşılasılan bir durumdur.

2- Gelen kişiler oldukça agresifti. Makina neden getirmediniz diye sorduğumda gereksiz olduğunu söyleyip kimsayasalla her şey hal olur dediler. 15 dakika durup bir sürü para alıp gittiler.

3- 20 Dakikada işlerini bitirip evden ayrıldılar. (5-6 petek temizleme süresi ortlama 1.5 saat surmektedir)

4- Kombimi mahvettiler.

5- Kombimiz petek temizlemeden önce sanki daha iyi ısıtıyordu.

6- Peteklerimiz hiç ısınmadı.

7- Sorduğumuz hiç bir soruya adam akıllı cevap vermediler.

8- Şikayet için aradığımda biz sadece yönlendirme yapıyoruz peteklerinizi temizleyenleriı arayın! dediler.

9- Petek temizleme için gelen adamlar hiç güven vemiyordu onlar gidene kadar çok tedirgin oldum.

10- Petek temizleme makinası diye getirdikleri şey saçma sapan bir kovaya benziyordu. Tazyik olmadan sadece su akıttılar.

11- Söz verilen günde gelmediler ve bütün gün evde mahsur kaldım.

12- Petek temizleme randevu saatine çok geç kaldılar ve haber bile vemediler ( itiraf etmek gerekirse bu konuda sayısı 3'ü ancak bulacak şikayeti biz de aldık ama malumunuz istanbul trafiği bazen insanı istemezsek de yanıltabiliyor ancak herhangi bir gecikme durumunu biz size önceden söyleriz:) )